Wyjazd czerwcowy z jogą kundalini. 15-18 czerwca 2023

Lato w sercu. Lato w duszy.

Z radością zapraszam Was na wspólny długi weekend w przepięknym Gołębniku pod Kazimierzem Dolnym, 15-18 czerwca.
Tym razem regenerujemy się w czerwcowej aurze, wśród soczystej natury na Lubelszczyźnie, z codziennymi praktykami jogi kundalini, świadomym oddychaniem, pysznym wegetariańskim jedzeniem, relaksem nad ekologicznym stawem wśród wspierających kobiet.

Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od poziomu doświadczenia z jogą.

Napisz do nas maila, żeby dołączyć

kundalinidrive@gmail.com

Ile kosztuje wyjazd?

 • Inwestycja za pobyt w pokoju 2 os: 1850 zł

 • Inwestycja za pobyt w pokoju 3 os: 1570 zł (pod warunkiem, że zgłoszą się trzy osoby do jednego pokoju)

 • Diety specjalne: dopłata 10 zł / os. / doba

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 700 zł. Zwrot zaliczki jest możliwy tylko przy znalezieniu na to miejsce nowej osoby lub w momencie odwołania wyjazdu przez Organizatorów.

Jest możliwość płatności w ratach. Napisz z tym do nas.

Cena zawiera:

Pobyt od czwartku do niedzieli w Gołębniku (3 noclegi), ekologicznym gospodarstwie pod Kazimierzem Dolnym z 6 sesjami jogi kundalini, 3 porannymi medytacjami, dźwiękowymi relaksacjami, pełnym wegetariańskim wyżywieniem, warsztatem, całodniowym dostępem do kawy, herbaty, owoców, kąpielowym stawem. Cały obiekt jest tylko dla nas.

Każdy pokój posiada oddzielne wejście, bezpośrednio z ogrodu, antresolę (2 pojedyncze łóżka na dole i 2 na górze, stoliki nocne z lampkami), łazienkę z prysznicem, ręcznikami i suszarką do włosów.
W sali do jogi jest ogrzewana podłoga, a w bibliotece mnóstwo książek.

Dla kogo jest wyjazd?

Ten wyjazd jest dla każdego:

 • kto potrzebuje czasu dla siebie, relaksu, regeneracji, podładowania dobrą energią,

 • kto jest otwarty na podróż wgłąb siebie, medytacje, mantry,

 • kto ceni sobie kontakt z naturą,

 • kto chce spędzić czas w gronie cudownych, wspierających kobiet,

 • kto jest gotowy na spędzenie czasu w miejscu bez wifi i zasięgu telefonu,

 • Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie z jogą.

Co zyskasz?

 • Doświadczenie medytacji i praktyk jogi kundalini, podnoszących naszą energię.

 • Indywidualną praktykę jogi kundalini do praktykowania w domu po wyjeździe (dla chętnych).

 • Wewnętrzny spokój i równowagę.

 • Wsłuchanie się w siebie.

 • Wartościowy czas dla siebie w grupie wspierających kobiet.

Organizatorki i Prowadzące

Justyna Mroczkowska
Joga pojawiła się w moim życiu organicznie, w zasadzie mam wrażenie, że jest obecna od zawsze, jednak gdy zaczęłam praktykować Jogę Kundalini, moje życie nabrało energii i rozpędu. Dość szybko poczułam, że chce się nią dzielić z innymi. Ukończyłam międzynarodowy kurs nauczycielski Jogi Kundalini I stopnia KRI (Kundalini Research Institute).
Interesuje mnie naturalne i holistyczne podejście do człowieka, życia, planety.
Jestem terapeutka Reiki II stopnia.
Odnajduję równowagę podczas każdej wolnej chwili spędzonej na świeżym powietrzu. Czasem wystarczy, że popatrzę przez chwilę w niebo, bo dzisiejsze szybkie czasy wymagają również szybkiego doładowania i wylogowania się choćby na moment. Las i górskie wycieczki są dla mnie źródłem olbrzymiej mocy i odnowy. Regeneruję siły poprzez codzienną praktykę jogi, spacerowanie, morsowanie, chodzenie boso po śniegu, techniki oddechowe, aromaterapię i mindset, który mnie wspiera. W weekend lubię budzić dzieci zapachem naleśników, pieczonego ciasta lub chleba na zakwasie.

Ilona Patro
Jogę Kundalini praktykuję od ponad 8 lat, zmieniła moje podejście do życia i samej siebie. Teraz uwielbiam się nią dzielić z innymi.
Skończyłam międzynarodowy kurs nauczycielski certyfikowany przez Kundalini Research Institute (I poziom i w trakcie certyfikacji II poziomu), jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi w ciąży i Mama Baby Yoga oraz terapeutką reiki II stopnia.
W swoich praktykach łączę jogę, świadome oddychanie, taniec, relaksację dźwiękami mis tybetańskich i dzwoneczków koshi.
Niezmienne pogłębiam i rozwijam swoją nauczycielką ścieżkę i kocham tę drogę. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne online i stacjonarnie w Warszawie, warsztaty i wyjazdy z jogą kundalini.
Na co dzień wprowadzam spokój w świat marketingu. Jestem managerką twórców internetowych. Uwielbiam kreować, promować, łączyć ludzi i tańczyć.

Co mówią uczestniczki poprzednich edycji

Powiedzieć, że warsztaty w Gołębniku są wyjątkowe ze względu na miejsce i niesamowite nauczycielki, to jak nie powiedzieć nic. Tam dzieje się magia dla ciała i duszy!"

- Edyta H.

"Gorąco polecam. Byłam w marcu i śmigam ponownie. Dla mnie to obowiązkowa pozycja w planie urlopowym - rewelacyjne prowadzące, cudowna atmosfera, świetne miejsce - to wszystko daje najlepiej jak można spędzone dni i super relaks."

- Agnieszka Sz.

Mega klimatyczne miejsce, obłędne jedzenie, brak zasięgu, świetna sala do praktyki jogi, poranne słuchanie mantr, poranna i wieczorna praktyka, chodzenie po śniegu, aromaterapia, przemiłe organizatorki :) Wszystko było spójne, bez napięć, bez spiny, w cudownej atmosferze.

- M.

Napisz do nas maila, żeby dołączyć

kundalinidrive@gmail.com