Warsztaty wrześniowe

Wspólnie powitajmy energię września. To koniec lata, ale i nowy rok numerologiczny. Astrologiczna jesień, przejście z jednej pory rok do drugiej. Oczyszczanie i otwieranie się na nowe. Zapraszam na wspólne doświadczanie.

STACJONARNIE W WARSZAWIE

6 września, 19:15-21:00: Joga Kundalini na dachu & Silent Soulshine Disco

✨ Spotkajmy na ostatnią w tym sezonie praktykę jogi kundalini na dachu w wydaniu specjalnym! Pożegnamy lato z przytupem w rytm kundaliniowych mantr, hawajskich rytmów oraz piosenek pełnych afirmacyjnych wibracji! Kliknij po szczegóły i zapisy:

15 września, 18:30-21:00: Joga Kundalini na nowy rok numerologiczny. Celebracja • Medytacja • Relaksacja

Wspólnie powitajmy nowy rok numerologiczny z jogą kundalini, ceremonialnym kakao, rytuałem na nowy rok, relaksacją wśród wysokich wibracji mis tybetańskich, kryształowych i dzwoneczków. By z przestrzeni serca otworzyć się na najlepsze dla nas nowe. Kliknij po szczegóły i zapisy:

24 września, 10:00-19:00: Dzień w Radości. One Day Spa dla Duszy, Ciała i Emocji.

❤ Dzień dla duszy, ciała, emocji. Spotykamy się w kameralnym gronie kobiet w przepięknym miejscu JOY VILLAGE w warszawskiej Radości. To klimatyczne miejsce z cudowną energią, pięknym ogrodem podgrzewanym basenem, sauną z solą himalajską i orzeźwiającą po seansie banią. Czas: 10:00-19:00. Kliknij po szczegóły i zapisy: