PR, MEDIA RELATIONS, INFLUENCER MARKETING

Dla twórców internetowych: wsparcie biznesowe projektów

Oferuję wsparcie w zakresie wyceny projektu, stworzenia oferty dla klienta, koordynację działań biznesowych i managementu twórców.

Z twórcami internetowymi pracuję od 14 lat. Przeprowadziłam setki kampanii reklamowych, organizowałam eventy z blogerami (Blogowigilią - zorganizowałam 9 edycji największego w Polsce świątecznego spotkania blogerów i youtuberów), warsztaty (Och My Blog - seria spotkań warsztatowych dla blogerów w największych miastach w Polsce), koordynowałam projekty filmowe youtuberów, wdrażałam influencer marketing w dziesiątkach polskich firm.

Prowadziłam management projektów Krzysztofa Gonciarza, prowadzę projekty Katarzyny Mecinski.

Widzisz przestrzeń do współpracy? Napisz: ilona.patro@gmail.com

PR, MEDIA RELATIONS, INFLUENCER MARKETING

Dla firm: kampanie reklamowe z influencerami

Przygotuję strategię działań z influencerami, pomogę w doborze influencerów do współpracy, skoordynuję działania z twórcami internetowymi.

Od 15 lat działam w obszarze influencer marketingu. Doświadczenie zdobywałam w największych agencjach reklamowych, a od 10 lat prowadzę własną działalność. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce wdrażałam kampanie reklamowe z twórcami internetowymi w wielu polskich firmach. Przeprowadziłam setki kampanii z blogerami, youtuberami, instagramerami.

Widzisz przestrzeń do współpracy? Napisz: ilona.patro@gmail.com

PR, MEDIA RELATIONS, INFLUENCER MARKETING

Współpraca z marką Klaudyna Hebda Nature

W firmie Klaudyny HEBDY zajmuję się PR, relacjami z mediami, influencer marketingiem.

Współpracujemy z twórcami internetowymi, mediami, firmami z kategorii wsparcia zdrowia, emocji, dobrego stylu życia.

Klaudyna Hebda to aromaterapeutka kliniczna, która stworzyła markę produktów, bazując na wiedzy zielarskiej z całego świata, esencjach roślin, badaniach naukowych i wieloletnim doświadczeniu z olejkami eterycznymi.

Są to m.in. produkty na katar i przeziębienia u dzieci, na zatoki, na dobry sen, mieszanki wspierające emocje, medytację, praktyki jogi, naukę i skupienie.

Widzisz przestrzeń do współpracy? Masz pomysł na współpracę? Napisz: ilona.patro@klaudynahebda.pl