Cześć, jestem Ilona Patro

Od 15 lat pracuję z twórcami internetowymi, wspieram firmy obszarze PR i Influencer marketingu.
Jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi Kundalini, Jogi w ciąży i Mama Baby Yoga oraz terapeutką Reiki.

PRAKTYKI GRUPOWE I INDYWIDUALNE, WARSZTATY, WYJAZDY

Joga Kundalini

Jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi Kundalini i terapeutką Reiki.

Jogę Kundalini pokochałam ponad 7 lat temu, zmieniła całkowicie moje podejście do życia, moje życie, a teraz dzielę się nią z innymi na zajęciach grupowych i indywidualnych, warsztatach wyjazdowych.

Praktyki Jogi Kundalini pobudzają przepływ energii życiowej w naszym ciele, uzdrawiając na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Poprzez ćwiczenia fizyczne, praktyki oddechowe, medytacje, mantry oczyszczamy nasz organizm, budzimy wewnętrzny potencjał, a przede wszystkim wsłuchujemy się w siebie. To dawna i sprawdzona technologia, która działa. Trzeba jej tylko zaufać i otworzyć się na doświadczanie.

Skończyłam międzynarodowy kurs nauczycielski Jogi Kundalini I stopnia certyfikowany przez KRI (Kundalini Research Institute), jestem w trakcie certyfikacji II poziomu, jestem certyfikowaną nauczycielką Joga w ciąży i Mama Baby Joga.

Pracuję na co dzień z Reiki i prowadzę indywidualne sesje Reiki.

Niezmienne pogłębiam i rozwijam swoją nauczycielką ścieżkę i kocham tę drogę.

KAMPANIE Z TWÓRCAMI INTERNETOWYMI, RELACJE Z MEDIAMI, WSPARCIE BIZNESOWE TWÓRCÓW

PR management & Influencer marketing

Pracuję w marketingu od 2006 roku. Doświadczenie zdobywałam w dużych warszawskich agencjach reklamowych, a od 10 lat prowadzę własną działalność. Wspieram marki w działaniach reklamowych z twórcami internetowymi, a twórców w działaniach z markami. Buduję relacje, tworzę kampanie PR-owe i reklamowe.

Przeprowadziłam setki kampanii reklamowych z twórcami internetowymi. Wprowadzałam influencer marketing do wielu firm w Polsce.

Jako jedna z pierwszych osób w Polsce zaczęłam prowadzić kampanie reklamowe z blogerami i youtuberami, organizowałam eventy i warsztaty dla blogerów, m.in. zorganizowałam 9 edycji Blogowigilii, największego w Polsce spotkania świątecznego blogerów i youtuberów, a także serię warsztatów dla blogerów OchMyBlog w największych miastach w Polsce. Prowadziłam międzynarodowy projekt Travel around blogs, poznając blogosferę różnych krajów.

Prowadzę management twórców internetowych. Przez 5 lat koordynowałam projekty biznesowe i filmowe Krzysztofa Gonciarza, wspieram biznesowo Kasię Mecinski.

Obecnie jestem PR Managerem i prowadzę Influencer marketing w firmie Klaudyny Hebdy.