LETNIE RELAKSACJE

JOGA KUNDALINI NA DACHU W CENTRUM WARSZAWY

Zapraszam Cię na wspólną praktykę jogi kundalini przy zachodzącym słońcu, na dachu wyjątkowej lokalizacji N4 Residence na ul. Nowogrodzkiej 4A z widokiem na panoramę Warszawy.

Zrelaksujemy się przy dźwiękach mantr, pobudzimy przepływ energii w naszym ciele. To piękny czas dla samego siebie.

Nie musisz mieć doświadczenia na macie, zajęcia są dla każdego kto poczuje otwartość na to doświadczenie. Praktykujemy z zamkniętymi oczami, każdy w swojej przestrzeni.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jestem dla Ciebie pod mailem ilona.kundalini@gmail.com

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA JOGI KUNDALINI?

Każde zajęcia składają się z sekwencji ćwiczeń fizycznych, praktyk oddechowych, medytacji.

Schemat zajęć:

Rozgrzewka lub Pranayam - ćwiczenia fizyczne i oddechowe, które przygotowują nas do wykonania kriji (zestawu ćwiczeń).

Krija - czyli doskonale zaprojektowana sekwencja pozycji (asan), oddechu i dźwięku w celu osiągnięcia konkretnego efektu i zapewnienia prawidłowego przepływu energii. Każdy element w kriji ma znaczenie dla osiągnięcia konkretnego efektu: pozycja ciała, rąk, odpowiednie ułożenie języka, punkt skupienia oczu.

Głęboka relaksacja (ulubiona część uczniów) rozprowadza pranę pobudzoną przez ćwiczenia, rozpuszcza napięcia, integruje całą pracę wykonaną podczas kriji.

Medytacja, najczęściej z mantrą, dla oczyszczenia umysłu, odczuwania wewnętrznego spokoju i dobrostanu, połączenia ze sobą, rozwijania intuicji. Stosując mantry w medytacji w medytacji, uwalniamy schematy umysłu i tworzymy nowe, takie które nam służą.

KIM JESTEM?

Nazywam się Ilona Patro.

Jogę Kundalini praktykuję od ponad 7 lat, zmieniła moje podejście do życia i samej siebie. Teraz uwielbiam się nią dzielić z innymi na warsztatach, wyjazdach jogowych i zajęciach stacjonarnych w Warszawie.

Skończyłam międzynarodowy kurs nauczycielski certyfikowany przez Kundalini Research Institute (I poziom i jestem w trakcie certyfikacji II poziomu). Jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi w ciąży i Mama Baby Yoga oraz terapeutką reiki II stopnia. Prowadzę indywidualne zabiegi reiki.

Niezmienne pogłębiam i rozwijam swoją nauczycielską ścieżkę i kocham tę drogę.

Na co dzień (od 16 lat) pracuję w PR marketingu i marketingu internetowym. Uwielbiam kreować, promować, łączyć ludzi i tańczyć.

Piękno kundalini polega na tym, że pokazuje ona jak wykorzystać swoją fizyczność, aby dotrzeć do własnej duszy.
Yogi Bhajan

Opinie o zajęciach

”To była pięknie spędzona godzina. Uśmiech na twarzy i energia na cały dzień"

”Dziękuję Ci za dzielenie się tym pięknem. Dzięki Tobie mogę wkraczać na ścieżkę poznania siebie, a to jest dla mnie bardzo ważne doświadczenie".

”Było super, bardzo przytulnie i relaksująco. Nawet z moim kręgosłupem dałam radę".

"Jest w Tobie piękny, kojący spokój i to cudownie, że się tym dzielisz".

"Ilonka, to co najbardziej cenie w Twoich warsztatach to z jednej strony profesjonalizm, z drugiej – niezwykła subtelność nauczania. To bardzo ważne, bo dzięki temu mam poczucie, że robię coś dla ciała, ale otwieram też umysł oraz serce i to bez poczucia „odjechania”